India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLUE TIGER | BIG APPLE | TOP KING | RACE KA RAJA | BUSTLE | ASHWA MAITHLI | GO MY GIRL | ZELBET | HELLO HELLO | IMBALI | AUTUMN GOLD | TREASURE | MIDLEXESS | GOLDEN MAGIC | |
20-02-2024 (DEL) 1400M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 3 Time: 1:26.51 |
Place-1 Faizaan Khan 58.5(1)
|
Place-5 M S Deora 59(8)
|
||||||||||||
30-01-2024 (DEL) 1200M Winner: BLUE TIGER Won By: 2.25 Time: 1:13.68 |
Place-1 Vivek G 58(5)
|
Place-4 Shivam 60(7)
|
||||||||||||
17-01-2024 (DEL) 1000M Winner: MAYA Won By: 1.25 Time: 0:59.72 |
Place-2 Vivek G 56.5(3)
|
Place-9 Jai Parkash 61.5(1)
|
||||||||||||
04-10-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SIROHI Won By: 5.75 Time: 1:11.51 |
Place-6 K Narender Kumar 54.5(10)
|
Place-10 Jai Parkash 61.5(9)
|
||||||||||||
21-04-2023 (DEL) 1000M Winner: CRESSIDA Won By: 3.5 Time: 0:59.27 |
Place-11 Jai Parkash 58(11)
|
Place-3 R Rakesh 58(7)
|
||||||||||||
17-04-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SAMIRA Won By: 3.25 Time: 1:06.19 |
Place-10 Arjun 53.5(2)
|
Place-9 Jai Parkash 58.5(13)
|
Place-2 R Rakesh 56(9)
|
|||||||||||
10-04-2023 (DEL) 1000M Winner: TOMORROWS DREAMS Won By: 0.5 Time: 1:00.16 |
Place-9 R K Patel 54.5(7)
|
Place-10 Jai Parkash 54.5(2)
|
||||||||||||
20-03-2023 (DEL) 1400M Winner: VIGGEN Won By: 3.75 Time: 1:24.21 |
Place-6 Ranjeet Singh 54(3)
|
Place-2 R K Patel 52.5(7)
|
||||||||||||
13-03-2023 (DEL) 1200M Winner: INDIAN PHARAOH Won By: 0.75 Time: 1:12.71 |
Place-4 Abdul Fazal 57(8)
|
Place-9 R Rakesh 58.5(3)
|
||||||||||||
21-02-2023 (DEL) 1200M Winner: CARLOS Won By: 2 Time: 1:11.73 |
Place-10 Shezad Khan 58(6)
|
Place-5 R Rakesh 57(1)
|
||||||||||||
14-02-2023 (DEL) 1400M Winner: LODGE KEEPER Won By: 0.75 Time: 1:25.26 |
Place-9 Ishwar Singh 51.5(11)
|
Place-10 C S Jodha 55(4)
|
||||||||||||
02-02-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 1.5 Time: 1:14.09 |
Place-1 Aman 58(7)
|
Place-9 M Shahid 56.5(12)
|
||||||||||||
10-01-2023 (DEL) 1200M Winner: PLAYER Won By: Shd Time: 1:13.72 |
Place-7 Aman 58(12)
|
Place-9 M Shahid 56.5(11)
|
||||||||||||
15-11-2022 (DEL) 1000M Winner: KAYA Won By: 2.25 Time: 0:58.90 |
Place-3 Vivek G 52(1)
|
Place-6 Kundan Paswan 61(11)
|
||||||||||||
18-10-2022 (DEL) 1000M Winner: KAKA Won By: 2.5 Time: 0:59.97 |
Place-4 Vivek G 52.5(1)
|
Place-12 Ankit Pal 55(10)
|
||||||||||||
13-09-2022 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JOHANNESBURG Won By: 1 Time: 1:12.24 |
Place-6 K Sunny Kumar 53.5(8)
|
Place-5 R Rakesh 49(2)
|
||||||||||||
12-05-2022 (DEL) 1200M Winner: BUMBLEBEE Won By: Shd Time: 1:10.96 |
Place-4 Vivek G 59(10)
|
Place-12 Ranjeet Singh 58.5(14)
|
||||||||||||
22-04-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: Neck Time: 0:58.56 |
Place-5 Kundan Paswan 54(4)
|
Place-2 D S Deora 55(3)
|
||||||||||||
16-04-2022 (DEL) 1400M Winner: TREASURE Won By: 1.25 Time: 1:29.03 |
Place-6 R Rakesh 57(4)
|
Place-1 D S Deora 51(2)
|
||||||||||||
08-04-2022 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:10.61 |
Place-5 Vivek G 54(3)
|
Place-3 R Rakesh 54.5(1)
|
||||||||||||
15-03-2022 (DEL) 1400M Winner: SHIVALIK QUEEN Won By: 4.25 Time: 1:24.92 |
Place-3 Abdul Fazal 53(6)
|
Place-6 R Rakesh 54.5(2)
|
||||||||||||
08-03-2022 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 2.75 Time: 1:00.32 |
Place-3 P S Kaviraj 52.5(6)
|
Place-W Withdrawn 57.5()
|
||||||||||||
02-03-2022 (DEL) 1000M Winner: BEST IN CLASS Won By: 6 Time: 0:58.92 |
Place-3 Ishwar Singh 52.5(6)
|
Place-2 R Rakesh 53(3)
|
||||||||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: SHIVALIK QUEEN Won By: 1.75 Time: 1:13.09 |
Place-5 S Amjad Khan 61(9)
|
Place-4 Dilip Singh 59.5(1)
|
||||||||||||
15-02-2022 (DEL) 1200M Winner: TOO GOOD Won By: 5.75 Time: 1:11.94 |
Place-7 M B Qureshi 57(10)
|
Place-9 Abdul Fazal 55.5(4)
|
Place-8 S Amjad Khan 59(9)
|
|||||||||||
14-12-2021 (DEL) 1100M Winner: MASTER CAUSEWAY Won By: 6.75 Time: 1:05.41 |
Place-5 Khet Singh 52.5(5)
|
Place-3 Akash Rajput 59(3)
|
Place-6 Jai Parkash 52.5(1)
|
|||||||||||
07-12-2021 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: Neck Time: 0:59.90 |
Place-10 M B Qureshi 55(8)
|
Place-3 Angad 53.5(6)
|
Place-4 S Amjad Khan 58(9)
|
Place-6 Ishwar Singh 57(1)
|
||||||||||
29-11-2021 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 0.5 Time: 0:59.08 |
Place-8 G S Shekhawat 55.5(1)
|
Place-7 N S Rathore 61.5(8)
|
Place-9 Jai Parkash 55.5(7)
|
|||||||||||
23-11-2021 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.5 Time: 1:12.10 |
Place-8 Gurpreet Singh 59(7)
|
Place-7 C S Jodha 58.5(2)
|
||||||||||||
16-11-2021 (DEL) 1100M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:05.40 |
Place-5 M B Qureshi 59(1)
|
Place-2 Akash Rajput 60.5(6)
|
Place-7 S Amjad Khan 57(5)
|
|||||||||||
02-11-2021 (DEL) 1200M Winner: TOO GOOD Won By: 6 Time: 1:12.42 |
Place-3 M B Qureshi 60(8)
|
Place-2 Angad 59(5)
|
Place-4 S Amjad Khan 57(4)
|
|||||||||||
11-10-2021 (DEL) 1100M Winner: ZELBET Won By: 1.25 Time: 1:05.71 |
Place-3 Ishwar Singh 59(4)
|
Place-5 N S Rathore 60.5(2)
|
Place-1 S Amjad Khan 59(3)
|
|||||||||||
15-04-2021 (DEL) 1200M Winner: OSCAR NOMINATED Won By: Shd Time: 1:12.49 |
Place-6 Abdul Fazal 60(5)
|
Place-7 G S Shekhawat 58.5(6)
|
Place-8 Jai Parkash 53.5(1)
|
Place-13 R Parvesh 52.5(14)
|
||||||||||
06-04-2021 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 1.25 Time: 0:59.99 |
Place-6 T S Jodha 51.5(7)
|
Place-5 M B Qureshi 50(6)
|
Place-2 Akash Rajput 50.5(5)
|
|||||||||||
06-04-2021 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.5 Time: 1:05.65 |
Place-2 M Shahid 59(1)
|
Place-7 Jai Parkash 55(9)
|
||||||||||||
30-03-2021 (DEL) 1600M Winner: RESPONSIBLEFORLOVE Won By: Shd Time: 1:40.63 |
Place-3 M B Qureshi 54(3)
|
Place-4 Akash Rajput 55.5(2)
|
||||||||||||
30-03-2021 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:13.04 |
Place-2 Ishwar Singh 60(8)
|
Place-9 Pawan Sharma 54(9)
|
||||||||||||
18-03-2021 (DEL) 1100M Winner: JEWELLER Won By: 4.5 Time: 1:04.42 |
Place-9 M Shahid 60.5(12)
|
Place-10 Irfan Khan 56.5(7)
|
||||||||||||
04-03-2021 (DEL) 1000M Winner: MISS ARTS Won By: 0.5 Time: 0:59.92 |
Place-7 Irfan Khan 55.5(1)
|
Place-5 Akash Rajput 52.5(5)
|
||||||||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Neck Time: 1:05.92 |
Place-5 M B Qureshi 55(5)
|
Place-8 Gurpreet Singh 55(7)
|
Place-4 Ankit Pal 54(8)
|
|||||||||||
09-02-2021 (DEL) 1400M Winner: TREASURE Won By: Neck Time: 1:24.87 |
Place-4 Jai Parkash 55.5(1)
|
Place-1 D S Deora 55(2)
|
Place-2 Sameer Khan 52(5)
|
|||||||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-2 Naresh Kumar 57(4)
|
Place-8 Jai Parkash 57.5(6)
|
||||||||||||
22-01-2021 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 1.25 Time: 1:11.86 |
Place-8 M Shahid 59(3)
|
Place-4 Sameer Khan 53(5)
|
||||||||||||
19-01-2021 (DEL) 1000M Winner: BIG HIT Won By: 1.75 Time: 0:59.98 |
Place-3 Ishwar Singh 61(8)
|
Place-4 Jai Parkash 57.5(4)
|
Place-5 G S Shekhawat 56.5(2)
|
|||||||||||
11-02-2020 (DEL) 1100M Winner: BUSTLE Won By: 5 Time: 1:06.70 |
Place-1 Ishwar Singh 58.5(3)
|
Place-2 Gurpreet Singh 60(1)
|
||||||||||||
06-02-2020 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: 0.75 Time: 1:25.15 |
Place-7 Sandeep Rajput 61.5(4)
|
Place-5 Rajinder Saini 54.5(6)
|
||||||||||||
24-01-2020 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 6.5 Time: 0:59.83 |
Place-3 Ishwar Singh 58.5(12)
|
Place-7 Jai Parkash 59(9)
|
Place-5 Arman Jafri 58(2)
|
Place-11 Akash Rajput 56.5(10)
|
Place-4 H S Pawar 54.5(4)
|
Place-8 Aman 54(11)
|
||||||||
14-01-2020 (DEL) 1600M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 2.75 Time: 1:39.39 |
Place-1 Ishwar Singh 58(11)
|
Place-2 Sandeep Rajput 57.5(2)
|
Place-3 Rajinder Saini 53.5(13)
|
|||||||||||
07-01-2020 (DEL) 1200M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: Shd Time: 1:09.96 |
Place-5 Ishwar Singh 56.5(8)
|
Place-9 Jai Parkash 57(5)
|
Place-10 Arman Jafri 57.5(6)
|
Place-11 Akash Rajput 54(12)
|
||||||||||
30-12-2019 (DEL) 1400M Winner: IMBALI Won By: 0.5 Time: 1:24.90 |
Place-2 T S Jodha 56.5(5)
|
Place-1 Akash Rajput 56.5(6)
|
Place-5 Rajinder Saini 53.5(3)
|
|||||||||||
24-12-2019 (DEL) 1000M Winner: RACE KA RAJA Won By: 1.25 Time: 0:59.23 |
Place-1 Ranjeet Singh 61(6)
|
Place-2 D S Deora 59.5(5)
|
||||||||||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: BLUE TIGER Won By: 1 Time: 1:24.86 |
Place-1 D S Deora 51(6)
|
Place-6 Ankit Pal 59(9)
|
Place-3 Aman 52(4)
|
|||||||||||
17-12-2019 (DEL) 1200M Winner: IMBALI Won By: 1 Time: 1:12.77 |
Place-1 Akash Rajput 50(1)
|
Place-4 Ranjeet Singh 58(10)
|
||||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1100M Winner: DANGAL Won By: 3.5 Time: 1:05.32 |
Place-3 Akash Rajput 61(8)
|
Place-2 T S Jodha 57(10)
|
||||||||||||
10-12-2019 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 0.5 Time: 1:12.65 |
Place-1 Ishwar Singh 58(5)
|
Place-6 Rajinder Saini 55.5(10)
|
||||||||||||
03-12-2019 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Riazuddin 49(4)
|
Place- Arman Jafri 52(3)
|
||||||||||||
03-12-2019 (DEL) 1600M Winner: Won By: Time: |
Place- D S Deora 50(4)
|
Place- Sandeep Rajput 57.5(2)
|
||||||||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Shd Time: 1:24.40 |
Place-2 Ishwar Singh 59(4)
|
Place-4 Rajinder Saini 58(3)
|
||||||||||||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: JUNGLE WAVE Won By: Head Time: 1:23.25 |
Place-5 Ranjeet Singh 57(1)
|
Place-10 R Rakesh 57(9)
|
||||||||||||
21-11-2019 (DEL) 1100M Winner: BIG APPLE Won By: 0.5 Time: 1:05:31 |
Place-1 Ishwar Singh 51(8)
|
Place-3 Ankit Pal 60(4)
|
Place-2 Akash Rajput 53(1)
|
|||||||||||
19-11-2019 (DEL) 1200M Winner: ORGANIC Won By: 1.25 Time: 1:10:16 |
Place-5 R Rakesh 50(3)
|
Place-3 D S Deora 50(6)
|
||||||||||||
19-11-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: Shd Time: 1:06:30 |
Place-1 Akash Rajput 54.5(8)
|
Place-6 M B Qureshi 56.5(1)
|
Place-W Withdrawn 59.5(2)
|
|||||||||||
08-11-2019 (DEL) 1600M Winner: TOP SECRET Won By: 2.25 Time: 1:37:83 |
Place-2 Sandeep Rajput 58.5(3)
|
Place-W Withdrawn 55.5(2)
|
||||||||||||
31-10-2019 (DEL) 1100M Winner: RACE KA RAJA Won By: 1.5 Time: 1:05:89 |
Place-1 Irfan Khan 58(9)
|
Place-2 D S Deora 55.5(3)
|
||||||||||||
31-10-2019 (DEL) 1000M Winner: TAPI Won By: Head Time: 0:59:24 |
Place-5 D S Deora 54.5(8)
|
Place-2 Ankit Pal 59(4)
|
||||||||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- S Amjad Khan 58(7)
|
Place- D S Deora 55.5(5)
|
||||||||||||
17-10-2019 (DEL) 1400M Winner: MISTER STUNNER Won By: 4.25 Time: 1:24:00 |
Place-4 M B Qureshi 54(14)
|
Place-2 Ankit Pal 58(9)
|
||||||||||||
25-09-2019 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 6.5 Time: 1:23:68 |
Place-2 Ishwar Singh 54.5(9)
|
Place-1 Sameer Khan 59(2)
|
||||||||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: ZELBET Won By: 2.5 Time: 0:59.36 |
Place-1 Pawan Sharma 51.5(3)
|
Place-6 Pradeep Kumar 60(7)
|
||||||||||||
27-08-2019 (DEL) 1200M Winner: BLUE TIGER Won By: 9.75 Time: 1:12.12 |
Place-1 D S Deora 52.5(3)
|
Place-6 Pradeep Kumar 59(7)
|
||||||||||||
30-04-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JOSHILA Won By: 2 Time: 0:58.51 |
Place-3 Ramandeep Singh Bal 59.5(6)
|
Place-10 Pradeep Kumar 57(5)
|
||||||||||||
28-04-2019 (DEL) 1600M Winner: VEERABHADRA Won By: 2.25 Time: 1:39.81 |
Place-7 Sandeep Rajput 57(1)
|
Place-5 Vinay Jaiswal 55.5(2)
|
||||||||||||
12-04-2019 (DEL) 1600M Winner: GLOBAL TARGET Won By: 0.5 Time: 1:39:16 |
Place-4 Akash Rajput 59.5(6)
|
Place-W Arman Jafri 56(3)
|
||||||||||||
08-04-2019 (DEL) 1200M Winner: MASTER CRISTIANO Won By: Neck Time: 1:12.54 |
Place-9 M B Qureshi 57(4)
|
Place-10 Pradeep Kumar 56.5(12)
|
||||||||||||
26-03-2019 (DEL) 1100M Winner: TOP KING Won By: 2.5 Time: 1:05.60 |
Place-1 Arman Jafri 56(1)
|
Place-2 D S Deora 59(6)
|
Place-4 H S Pawar 55(3)
|
|||||||||||
19-03-2019 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SONIKA Won By: 4 Time: 1:58.79 |
Place-6 H S Pawar 53(2)
|
Place-9 Kundan Paswan 61(11)
|
||||||||||||
18-02-2019 (DEL) 1000M Winner: DANCE OF FIRE Won By: 3.25 Time: 0:59.95 |
Place-5 M B Qureshi 59(9)
|
Place-12 R Parvesh 52.5(8)
|
||||||||||||
12-02-2019 (DEL) 1200M Winner: HURACAN Won By: 5 Time: 1:13:57 |
Place-4 M B Qureshi 58.5(9)
|
Place-12 Rajinder Saini 53.5(3)
|
||||||||||||
29-01-2019 (DEL) 1100M Winner: MISS CINDRELLA Won By: Head Time: 1:07:71 |
Place-10 M B Qureshi 53(1)
|
Place-5 G S Shekhawat 56(11)
|
||||||||||||
31-12-2018 (DEL) 1600M Winner: TAKE A RISK Won By: 0.75 Time: 1:37.78 |
Place-5 M B Qureshi 57(9)
|
Place-6 Akash Rajput 58(1)
|
||||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC Won By: 3 Time: 1:23.55 |
Place-W Arman Jafri 57(8)
|
Place-5 Sandeep Rajput 57(3)
|
||||||||||||
18-12-2018 (DEL) 1200M Winner: UNDISPUTED Won By: 1.5 Time: 1:10.17 |
Place-7 R Rakesh 50(2)
|
Place-4 D S Deora 52.5(7)
|
||||||||||||
04-12-2018 (DEL) 1400M Winner: SOLID WOOD Won By: 3.5 Time: 1:24.29 |
Place-7 Jai Parkash 57.5(5)
|
Place-3 Akash Rajput 59.5(6)
|
||||||||||||
27-11-2018 (DEL) 1400M Winner: PROFITABLE Won By: 2.5 Time: 1:23.92 |
Place-4 Praveen Saini 49(4)
|
Place-3 T S Jodha 50(5)
|
||||||||||||
27-11-2018 (DEL) 1000M Winner: BEAUTIFUL SOUL Won By: 1.25 Time: 0:59.93 |
Place-13 Narain Singh 55.5(2)
|
Place-12 S Lalit 59(10)
|
||||||||||||
13-11-2018 (DEL) 1200M Winner: AUTUMN GOLD Won By: Shd Time: 1:11.86 |
Place-5 G S Shekhawat 59(2)
|
Place-4 Akash Rajput 59(8)
|
Place-1 D S Deora 54(1)
|
|||||||||||
06-11-2018 (DEL) 1000M Winner: FLEMENCO Won By: 0.5 Time: 0:58.23 |
Place-7 Gurpreet Singh 50(3)
|
Place-5 Praveen Saini 50(4)
|
||||||||||||
23-10-2018 (DEL) 1100M Winner: UNDISPUTED Won By: 3.25 Time: 1:04:06 |
Place-9 K Narender Kumar 52.5(3)
|
Place-10 Akash Rajput 62(14)
|
||||||||||||
08-10-2018 (DEL) 1400M Winner: MIDLEXESS Won By: 1.5 Time: 1:25:47 |
Place-1 Akash Rajput 58(4)
|
Place-6 Rajinder Saini 55(1)
|
||||||||||||
29-05-2018 (DEL) 1000M Winner: ANCIENT GLORY Won By: 4.5 Time: 0:58.86 |
Place-3 D S Deora 56.5(4)
|
Place-6 Jai Parkash 55.5(5)
|
||||||||||||
18-05-2018 (DEL) 1000M Winner: BUSTLE Won By: 2 Time: 1:00.64 |
Place-W M B Qureshi 55.0(2)
|
Place-1 D S Deora 55.0(9)
|
||||||||||||
11-05-2018 (DEL) 1400M Winner: SEAHORSE Won By: 1 Time: 1:26.42 |
Place-8 Narain Singh 58.0(2)
|
Place-3 Rajinder Saini 56.0(7)
|
||||||||||||
06-05-2018 (DEL) 1200M Winner: ANCIENT GLORY Won By: 2.25 Time: 1:11.33 |
Place-8 K Narender Kumar 57.0(9)
|
Place-2 C S Jodha 55.5(6)
|
||||||||||||
01-05-2018 (DEL) 1400M Winner: HELLO HELLO Won By: 3 1 /4 Time: 1:24.64 |
Place-3 D S Deora 59.0(1)
|
Place-1 Akash Rajput 52.5(4)
|
||||||||||||
02-01-2018 (DEL) 1100M Winner: SHIVALIKA Won By: Nose Time: 1:06.41 |
Place-9 Gurpreet Singh 57.5(11)
|
Place-10 R Yousaf 52.0(7)
|
||||||||||||
02-01-2018 (DEL) 1400M Winner: TOP BRASS Won By: 2.5 Time: 1:26.90 |
Place-8 Narain Singh 56.5(10)
|
Place-6 Rajinder Saini 52.5(7)
|
||||||||||||
12-12-2017 (DEL) 1200M Winner: AZOTH Won By: 2.25 Time: 1:14.18 |
Place-4 Akash Rajput 56.5(1)
|
Place-12 Rajinder Saini 55.0(4)
|
||||||||||||
29-09-2017 (DEL) 1100M Winner: GO MY GIRL Won By: 1.25 Time: 1:05.75 |
Place-1 M B Qureshi 54.0(1)
|
Place-4 Pawan Sharma 50.0(5)
|
||||||||||||
07-04-2017 (DEL) 1600M Winner: SOLITARY EAGLE Won By: 3.75 Time: 1:37.68 |
Place-8 Khet Singh 61.5(9)
|
Place-5 Jai Parkash 54.5(6)
|
||||||||||||
03-04-2017 (DEL) 1000M Winner: TOP KING Won By: 2.5 Time: 0:59.40 |
Place-1 Sameer Khan 54.0(9)
|
Place-W Withdrawn 51.5(0)
|
||||||||||||
29-11-2016 (DEL) 1400M Winner: GO MY GIRL Won By: 3 Time: 1:22:16 |
Place-1 C S Jodha 50.0(3)
|
Place-5 Jai Parkash 55.5(1)
|
||||||||||||
08-04-2016 (DEL) 1600M Winner: GO MY GIRL Won By: 2.5 Time: 1:38.19 |
Place-1 R Rakesh 57.0(5)
|
Place-4 Rajinder Saini 50.0(4)
|
||||||||||||
29-12-2015 (DEL) 1400M Winner: NEW YORK Won By: 5.5 Time: 1:23:84 |
Place-13 R Vaibhav 55.5(13)
|
Place-9 S Amjad Khan 57.0(11)
|
||||||||||||
24-02-2015 (DEL) 1400M Winner: BRAMHAPUTRI Won By: 1.5 Time: 1:24.65 |
Place-9 D S Deora 55.5(8)
|
Place-10 Jai Parkash 52.0(5)
|
||||||||||||
28-01-2015 (DEL) 1100M Winner: GO MY GIRL Won By: 0.75 Time: 1:07:46 |
Place-1 D S Deora 52.5(12)
|
Place-W Gurpreet Singh 54.0(7)
|
||||||||||||
12-01-2015 (DEL) 1200M Winner: LET THE LION ROAR Won By: 0.5 Time: 1:12:97 |
Place-10 Dashrath Singh 52.5(5)
|
Place-14 Sameer Khan 54.0(14)
|