India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LAILA | ARABIAN STORM | GOLD CREST | SALTBAE | DIVIJA | THEA'S PET | FOREVER FREE | HONOURABLE EYES | PRIMUM NON NOCERE | WHISPERING QUEEN | ARABIAN MUKTAR | PRINCIPESSA | HIGHLAND WIND | RED FIRE | |
29-01-2022 (MUM) 1400M Winner: HONOURABLE EYES Won By: Lnk Time: 1:25.12 |
Place-1 Raghuveer Singh 52(1)
|
Place-12 K Nazil 49(2)
|
||||||||||||
16-12-2021 (MUM) 1000M Winner: DUBAI GOLD Won By: 1.5 Time: 0:59.09 |
Place-5 Raghuveer Singh 50.5(5)
|
Place-13 M Ayyar 50(7)
|
||||||||||||
28-11-2021 (PUN) 1400M Winner: BOLD ADVANCE Won By: 7 Time: 1:25.96 |
Place-11 H Zeeshan 49.5(7)
|
Place-3 N Nadeem 49(8)
|
||||||||||||
21-11-2021 (PUN) 1200M Winner: BOB CHAMP Won By: Head Time: 1:11.33 |
Place-5 P P Dhebe 50.5(4)
|
Place-10 T S Jodha 50(7)
|
||||||||||||
13-11-2021 (PUN) 1400M Winner: PUSHPA Won By: Lnk Time: 1:26.80 |
Place-3 Dashrath Singh 52(4)
|
Place-4 Neeraj Rawal 51(5)
|
Place-7 N Nadeem 49(2)
|
|||||||||||
23-10-2021 (PUN) 1200M Winner: LAILA Won By: 2.25 Time: 1:10.56 |
Place-1 Yash Narredu 59(5)
|
Place-5 Aniket Karande 53(11)
|
Place-13 K Nazil 50(1)
|
Place-8 Vishal N Bunde 53(7)
|
Place-4 A S Peter 52(3)
|
|||||||||
17-10-2021 (PUN) 1000M Winner: ASHWA DRUNTO Won By: Snk Time: 0:58:67 |
Place-9 M S Deora 51.5(10)
|
Place-10 T S Jodha 52(3)
|
||||||||||||
27-03-2021 (MUM) 1000M Winner: SAFDAR Won By: 2 Time: 1:00.03 |
Place-8 J Chinoy 54(9)
|
Place-2 P S Kaviraj 51.5(2)
|
Place-3 M S Deora 53.5(3)
|
|||||||||||
21-03-2021 (MUM) 1200M Winner: STARS FOR YOU Won By: 2 Time: 1:11.99 |
Place-2 P S Chouhan 58.5(1)
|
Place-6 J Chinoy 55(5)
|
Place-3 Dashrath Singh 53.5(3)
|
Place-12 P S Kaviraj 52(13)
|
||||||||||
14-03-2021 (MUM) 1000M Winner: DESERT FIRE Won By: 3.25 Time: 0:58.77 |
Place-4 C S Jodha 53(8)
|
Place-3 K Nazil 50(5)
|
||||||||||||
11-03-2021 (MUM) 1400M Winner: SPECULATOR Won By: 0.75 Time: 1:25:75 |
Place-W Withdrawn 53(3)
|
Place-10 A S Peter 52.5(12)
|
||||||||||||
21-02-2021 (MUM) 1000M Winner: SUPREME BEING Won By: Shd Time: 0:59.49 |
Place-2 R Ajinkya 55(9)
|
Place-6 P S Kaviraj 54(12)
|
Place-4 A Prakash 52.5(3)
|
|||||||||||
24-01-2021 (MUM) 1200M Winner: DHARASANA Won By: 1 Time: 1:11.60 |
Place-7 K Nazil 59(4)
|
Place-5 P S Kaviraj 56(12)
|
Place-8 H Zeeshan 50(8)
|
|||||||||||
15-01-2021 (MUM) 1400M Winner: MISS ZOYA Won By: 2.75 Time: 1:27.03 |
Place-4 P S Kaviraj 58.5(6)
|
Place-5 P Trevor 58.5(13)
|
||||||||||||
15-01-2021 (MUM) 1400M Winner: SHAPATH Won By: Neck Time: 1:26.68 |
Place-3 Raghuveer Singh 55.5(12)
|
Place-7 Vishal N Bunde 54.5(4)
|
Place-11 S A Amit 50(1)
|
|||||||||||
10-01-2021 (MUM) 1200M Winner: GOLD MEMBER Won By: 5 Time: 1:10:23 |
Place-2 P Trevor 55.5(3)
|
Place-11 Raghuveer Singh 54.5(2)
|
Place-8 P S Kaviraj 51.5(8)
|
|||||||||||
25-12-2020 (MUM) 1200M Winner: ABRAXAS Won By: 2.75 Time: 1:11:81 |
Place-4 P S Kaviraj 59.5(2)
|
Place-3 Gagandeep Maan 59(6)
|
||||||||||||
25-12-2020 (MUM) 1200M Winner: NORTHERN SINGER Won By: 5.5 Time: 1:11:47 |
Place-2 A S Peter 59(11)
|
Place-5 R Ajinkya 56.5(3)
|
Place-12 N B Kuldeep 51.5(7)
|
Place-8 Kirtish Bhagat 51.5(8)
|
||||||||||
20-12-2020 (MUM) 1400M Winner: D THIRTEEN TWELVE Won By: 1.25 Time: 1:26.34 |
Place-8 A S Peter 55.5(8)
|
Place-7 S G Prasad 51.5(6)
|
||||||||||||
13-12-2020 (MUM) 1000M Winner: BETWEEN FRIENDS Won By: 0.5 Time: 0:59:95 |
Place-3 C S Jodha 55.5(2)
|
Place-2 P S Kaviraj 55.5(11)
|
Place-7 Neeraj Rawal 54.5(3)
|
Place-13 S G Prasad 55(9)
|
||||||||||
13-12-2020 (MUM) 1000M Winner: C'EST L'AMOUR Won By: 0.75 Time: 1:00:04 |
Place-4 P S Chouhan 59(12)
|
Place-11 A S Peter 59.5(9)
|
Place-9 S A Amit 59.5(10)
|
|||||||||||
06-12-2020 (MUM) 1400M Winner: BLAZING BAY Won By: 2.75 Time: 1:27.15 |
Place-3 P S Kaviraj 59(4)
|
Place-2 Dashrath Singh 51(11)
|
||||||||||||
27-11-2020 (MUM) 1200M Winner: WHISPERING QUEEN Won By: 1 Time: 1:12.01 |
Place-2 P S Kaviraj 56(1)
|
Place-7 S A Amit 56(11)
|
Place-1 A S Peter 52.5(2)
|
Place-3 S G Prasad 52.5(4)
|
||||||||||
27-11-2020 (MUM) 1200M Winner: SANDALPHON Won By: 1.75 Time: 1:11.61 |
Place-3 P S Kaviraj 58.5(9)
|
Place-6 Dashrath Singh 57.5(5)
|
||||||||||||
12-03-2020 (MUM) 1200M Winner: ADAMS BEGINNING Won By: Lnk Time: 1:12.86 |
Place-2 Amyn Merchant 54(1)
|
Place-3 P S Kaviraj 51(8)
|
||||||||||||
26-02-2020 (MUM) 1200M Winner: POWER OF NEATH Won By: 1.25 Time: 1:12.60 |
Place-9 P S Kaviraj 61.5(5)
|
Place-13 A Prakash 56(1)
|
Place-12 P Vinod 52.5(4)
|
|||||||||||
23-02-2020 (MUM) 1400M Winner: BOLD ADVANCE Won By: 1.25 Time: 1:25.62 |
Place-6 C S Jodha 55.5(6)
|
Place-2 A S Peter 56(8)
|
Place-4 P S Kaviraj 50.5(4)
|
Place-3 Amyn Merchant 50(3)
|
||||||||||
13-02-2020 (MUM) 1000M Winner: DILBAR Won By: Neck Time: 1:00:14 |
Place-8 P S Kaviraj 56(4)
|
Place-2 Malam Singh 53.5(7)
|
Place-9 P Vinod 55.5(1)
|
|||||||||||
16-01-2020 (MUM) 1400M Winner: SOLO MISSION Won By: 1 Time: 1:26.05 |
Place-5 A S Peter 58(3)
|
Place-8 H Zeeshan 56.5(6)
|
||||||||||||
09-01-2020 (MUM) 1000M Winner: JUDY BLUE EYES Won By: 1 Time: 0:58:79 |
Place-5 A S Peter 60(5)
|
Place-6 N S Parmar 56(8)
|
||||||||||||
09-01-2020 (MUM) 1000M Winner: ABRAXAS Won By: 0.5 Time: 0:59:38 |
Place-6 Bhawani Singh 56.5(1)
|
Place-9 P Vinod 53(3)
|
||||||||||||
09-01-2020 (MUM) 1200M Winner: ANATEVKA Won By: 3 Time: 1:10:84 |
Place-11 A Prakash 52.5(1)
|
Place-6 K Pranil 52.5(4)
|
||||||||||||
27-12-2019 (MUM) 1000M Winner: ISINIT Won By: 0.5 Time: 1:00:03 |
Place-9 N B Kuldeep 58(12)
|
Place-11 S A Amit 54(3)
|
||||||||||||
15-12-2019 (MUM) 1200M Winner: SASAKWA Won By: 2.5 Time: 1:11.17 |
Place-4 S Zervan 54.5(7)
|
Place-9 Neeraj Rawal 50.5(12)
|
||||||||||||
08-12-2019 (MUM) 1600M Winner: WHISPERING QUEEN Won By: Head Time: 1:41.13 |
Place-1 A S Peter 49(1)
|
Place-7 N B Kuldeep 52.5(9)
|
||||||||||||
17-11-2019 (PUN) 1400M Winner: DRAGONMOSS Won By: 3.25 Time: 1:26.95 |
Place-3 A S Peter 49.5(1)
|
Place-7 H Zeeshan 53(2)
|
||||||||||||
26-10-2019 (PUN) 1000M Winner: ISINIT Won By: 1.25 Time: 0:59:64 |
Place-15 Dashrath Singh 59(12)
|
Place-12 Niranjan S Parmar 57(4)
|
||||||||||||
25-10-2019 (PUN) 1400M Winner: GANDALF Won By: SN Time: 1:26:40 |
Place-8 C S Jodha 56(5)
|
Place-4 P S Kaviraj 49.5(9)
|
||||||||||||
06-10-2019 (PUN) 1400M Winner: FOREVER FREE Won By: 1.75 Time: 1:26:87 |
Place-1 Akshay Gaikwad 49(10)
|
Place-5 Kishore Kadam 57(7)
|
||||||||||||
05-10-2019 (PUN) 1200M Winner: VERDANDI Won By: Nose Time: 1:12:38 |
Place-6 Aniket Karande 60(13)
|
Place-7 Malam Singh 58(9)
|
||||||||||||
21-09-2019 (PUN) 1200M Winner: AME Won By: 0.75 Time: 1:11:57 |
Place-W Withdrawn 58(7)
|
Place-2 Neeraj Rawal 51.5(8)
|
||||||||||||
07-09-2019 (PUN) 1200M Winner: D DURGA Won By: 0.5 Time: 1:13.44 |
Place-4 Neeraj Rawal 57(4)
|
Place-9 Amyn Merchant 59(3)
|
||||||||||||
25-08-2019 (PUN) 1400M Winner: SASSY LASS Won By: 1.5 Time: 1:26:31 |
Place-2 C S Jodha 54(9)
|
Place-9 P S Kaviraj 51.5(7)
|
||||||||||||
24-08-2019 (PUN) 1200M Winner: EBONY Won By: 3.25 Time: 1:12.18 |
Place-13 Amyn Merchant 59.5(5)
|
Place-10 N B Kuldeep 53.5(6)
|
||||||||||||
25-07-2019 (PUN) 1000M Winner: ROMANTIC EYES Won By: Neck Time: 0:59.77 |
Place-3 A S Peter 60(7)
|
Place-9 S A Amit 49(3)
|
||||||||||||
14-04-2019 (MUM) 1400M Winner: ROSPOMARE Won By: 2.5 Time: 1:24:37 |
Place-8 S A Amit 49.5(7)
|
Place-4 Raghuveer Singh 54(2)
|
||||||||||||
14-04-2019 (MUM) 1000M Winner: DEMOCRAT Won By: nk Time: 1:00:14 |
Place-10 P S Kaviraj 58(7)
|
Place-3 Amyn Merchant 56.5(11)
|
||||||||||||
13-04-2019 (MUM) 1200M Winner: RHAPSODY Won By: Lnk Time: 1:12:11 |
Place-12 K Nazil 53.5(2)
|
Place-9 J Chinoy 53.5(3)
|
||||||||||||
06-04-2019 (MUM) 1000M Winner: BELENUS Won By: Neck Time: 0:59.31 |
Place-8 Neeraj Rawal 55(11)
|
Place-10 Sunny Chinoy 53.5(1)
|
||||||||||||
07-03-2019 (MUM) 1000M Winner: SHARAREH Won By: 3.75 Time: 0:58.98 |
Place-9 Dashrath Singh 55.5(7)
|
Place-11 Aniket Karande 56.5(5)
|
||||||||||||
21-02-2019 (MUM) 1200M Winner: AME Won By: 1.75 Time: 1:13:11 |
Place-4 S A Amit 49(10)
|
Place-3 P S Chouhan 56(12)
|
||||||||||||
10-02-2019 (MUM) 1200M Winner: KING KHALIL Won By: 0.5 Time: 1:11.83 |
Place-6 S A Amit 57(2)
|
Place-9 P S Kaviraj 57(12)
|
||||||||||||
10-01-2019 (MUM) 1200M Winner: FELIX FELICIS Won By: 2.75 Time: 1:12:77 |
Place-5 Neeraj Rawal 59(8)
|
Place-9 P S Kaviraj 56(12)
|
Place-10 Sandeep Jadhav 57(9)
|
|||||||||||
10-01-2019 (MUM) 1400M Winner: ARABIAN MUKTAR Won By: 0.5 Time: 1:25:75 |
Place-4 S A Amit 50(1)
|
Place-1 H Zeeshan 55.5(5)
|
||||||||||||
25-11-2018 (MUM) 1000M Winner: JOPLIN Won By: 1.5 Time: 1:00.27 |
Place-6 P S Kaviraj 49(2)
|
Place-5 H Zeeshan 49.5(3)
|
||||||||||||
28-10-2018 (PUN) 1000M Winner: FIRE FLAME Won By: 0.5 Time: 0:59.55 |
Place-14 A S Peter 58(3)
|
Place-8 Kishore Kadam 57(4)
|
||||||||||||
05-08-2018 (PUN) 1200M Winner: BERNICE Won By: 6.25 Time: 1:10.69 |
Place-5 Neeraj Rawal 54.5(4)
|
Place-8 T S Jodha 54.5(2)
|
||||||||||||
15-03-2018 (MUM) 1400M Winner: HARMONY OF THE SEA Won By: Shd Time: 1:24:60 |
Place-7 H Zeeshan 50.5(4)
|
Place-6 N S Parmar 52(8)
|
||||||||||||
23-02-2018 (MUM) 1200M Winner: CHECKMATE Won By: 1.25 Time: 1:11.93 |
Place-W Raj Pawar 50(12)
|
Place-4 K Nazil 51.5(9)
|