India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|
COUP DE FOUDRE | GO MY GIRL | DHATOORA | NAUGHTY | ASHWA SABIRA | |
11-05-2023 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: Head Time: 1:11.55 |
Place-8 Deepak Kumar 60.5(8)
|
Place-12 Dilip Singh 57.5(14)
|
|||
07-03-2023 (DEL) 1100M Winner: CUNCHO Won By: 5 Time: 1:05.00 |
Place-4 Khet Singh 55.5(9)
|
Place-10 Ranjeet Singh 59.5(3)
|
|||
15-03-2022 (DEL) 1000M Winner: DHATOORA Won By: 0.5 Time: 0:59.89 |
Place-1 Angad 59(10)
|
Place-10 K Narender Kumar 56(4)
|
|||
02-03-2022 (DEL) 1100M Winner: SCOTCHY Won By: Nose Time: 1:07.02 |
Place-2 Dilip Singh 58(1)
|
Place-5 G S Shekhawat 57.5(11)
|
|||
07-12-2021 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: Neck Time: 0:59.90 |
Place-1 N S Rathore 58(7)
|
Place-3 Angad 53.5(6)
|
|||
02-11-2021 (DEL) 1100M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 1:07.16 |
Place-6 Rajinder Saini 58(11)
|
Place-W Withdrawn 60(9)
|
|||
06-04-2021 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 1.5 Time: 1:05.65 |
Place-2 M Shahid 59(1)
|
Place-9 Kundan Paswan 54.5(4)
|
|||
30-03-2021 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:13.04 |
Place-4 Ankit Pal 61(13)
|
Place-7 Praveen Saini 51.5(10)
|
Place-8 Kundan Paswan 56(6)
|
||
18-03-2021 (DEL) 1100M Winner: JEWELLER Won By: 4.5 Time: 1:04.42 |
Place-9 M Shahid 60.5(12)
|
Place-11 K Narender Kumar 53(9)
|
|||
18-03-2021 (DEL) 1400M Winner: THE CHEETAH Won By: 1.5 Time: 1:23.12 |
Place-5 S G Prasad 55.5(1)
|
Place-7 M B Qureshi 55.5(8)
|
|||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: WARRIOR THRIVE Won By: Neck Time: 1:05.92 |
Place-2 S G Prasad 54(1)
|
Place-4 Ankit Pal 54(8)
|
|||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: THE CHEETAH Won By: 11 Time: 1:05.07 |
Place-4 Ankit Pal 61(1)
|
Place-2 Naresh Kumar 57(4)
|
Place-7 Rajinder Saini 53.5(5)
|
||
22-01-2021 (DEL) 1200M Winner: ADORABLE Won By: 1.25 Time: 1:11.86 |
Place-8 M Shahid 59(3)
|
Place-9 Rajinder Saini 54(7)
|
|||
03-03-2020 (DEL) 1000M Winner: MR SINGH Won By: 3.25 Time: 0:59.55 |
Place-2 Angad 58.5(7)
|
Place-11 Kundan Paswan 55(11)
|
|||
26-11-2019 (DEL) 1400M Winner: JUNGLE WAVE Won By: Head Time: 1:23.25 |
Place-9 S G Prasad 57(7)
|
Place-7 T S Jodha 57(5)
|
|||
17-10-2019 (DEL) 1400M Winner: MISTER STUNNER Won By: 4.25 Time: 1:24:00 |
Place-6 Ishwar Singh 58(6)
|
Place-2 Ankit Pal 58(9)
|
|||
25-09-2019 (DEL) 1200M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 1 Time: 1:12:31 |
Place-1 B Nikhil 53(1)
|
Place-2 Akash Rajput 58.5(6)
|
|||
03-09-2019 (DEL) 1200M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: 0.5 Time: 1:12.82 |
Place-1 D S Deora 57(7)
|
Place-2 Rajinder Saini 59(5)
|
|||
28-04-2019 (DEL) 1600M Winner: VEERABHADRA Won By: 2.25 Time: 1:39.81 |
Place-3 S G Prasad 55.5(5)
|
Place-6 T S Jodha 55.5(8)
|
|||
25-03-2019 (DEL) 1100M Winner: ZELBET Won By: 1 Time: 1:07.28 |
Place-3 D S Deora 53(5)
|
Place-5 Arman Jafri 53(7)
|