India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RAPID DECISION | TESORO | ASHWA CRYSTAL | EXCELLENT GIRL | NOBLE STORM | AMAZING MOMENT | BABA O BABA | BOLD CHETAK | GIRL POWER | |
09-01-2024 (DEL) 1600M Winner: MASTER ZELENKO Won By: 3 Time: 1:41.46 |
Place-13 Riazuddin 50.5(7)
|
Place-5 M B Qureshi 53.5(1)
|
|||||||
06-02-2023 (DEL) 1600M Winner: GIRL POWER Won By: 3.25 Time: 1:41.20 |
Place-12 R K Patel 52(14)
|
Place-1 Shrikant Kamble 56.5(7)
|
|||||||
15-11-2022 (DEL) 1600M Winner: SUN LIGHT Won By: 1 Time: 1:41.31 |
Place-W Withdrawn 55.5()
|
Place-4 R Rakesh 51.5(7)
|
|||||||
25-10-2022 (DEL) 1400M Winner: LUCKY LIPS Won By: 4.5 Time: 1:27.54 |
Place-9 Abdul Fazal 60(3)
|
Place-4 M B Qureshi 62(5)
|
|||||||
18-10-2022 (DEL) 1600M Winner: THE POWERFULRANGER Won By: 5.25 Time: 1:42.65 |
Place-4 Abdul Fazal 55(5)
|
Place-2 Vivek G 54.5(3)
|
|||||||
13-09-2022 (DEL) 1000M Winner: KAKA Won By: 1.75 Time: 0:58.83 |
Place-W Withdrawn 54.5(3)
|
Place-4 Md Habeeb 52(7)
|
|||||||
04-04-2022 (DEL) 1400M Winner: LUCKY LIPS Won By: 1.25 Time: 1:26.38 |
Place-9 Rajinder Saini 53.5(6)
|
Place-8 Abdul Fazal 59.5(5)
|
Place-2 Akash Rajput 56.5(9)
|
||||||
02-03-2022 (DEL) 1100M Winner: BOB CHAMP Won By: 4 Time: 1:06.18 |
Place-11 Abdul Fazal 55(9)
|
Place-6 R Rakesh 53.5(6)
|
|||||||
22-02-2022 (DEL) 1100M Winner: TESORO Won By: 2.25 Time: 1:05.33 |
Place-1 Abdul Fazal 56(2)
|
Place-W Withdrawn 55()
|
|||||||
29-11-2021 (DEL) 1400M Winner: GIRL POWER Won By: 2.25 Time: 1:26.80 |
Place-6 Praveen Saini 55.5(4)
|
Place-2 Aman 61.5(6)
|
Place-1 Akash Rajput 56(5)
|
||||||
16-11-2021 (DEL) 1600M Winner: SUN LIGHT Won By: Neck Time: 1:40.68 |
Place-6 Aman 60.5(6)
|
Place-2 Akash Rajput 53.5(3)
|
|||||||
02-11-2021 (DEL) 1000M Winner: TESORO Won By: 0.75 Time: 1:00.81 |
Place-1 Abdul Fazal 53(1)
|
Place-W Withdrawn 56.5(4)
|
|||||||
04-10-2021 (DEL) 1200M Winner: DARING Won By: Shd Time: 1:14.16 |
Place-7 Praveen Saini 55(6)
|
Place-5 Aman 57(7)
|
|||||||
28-09-2021 (DEL) 1200M Winner: NIGHT HAWK Won By: Shd Time: 1:13.07 |
Place-7 Abdul Fazal 56.5(6)
|
Place-W Withdrawn 57.5(8)
|
|||||||
15-04-2021 (DEL) 1100M Winner: CRESSIDA Won By: 2 Time: 1:05.38 |
Place-10 Akash Rajput 57.5(7)
|
Place-7 Khet Singh 50(9)
|
|||||||
30-03-2021 (DEL) 1100M Winner: NOBLE STORM Won By: 1.25 Time: 1:07.99 |
Place-6 Abdul Fazal 58(4)
|
Place-1 Akash Rajput 51.5(1)
|
Place-4 Khet Singh 51(2)
|
||||||
18-03-2021 (DEL) 1000M Winner: FARGO Won By: Neck Time: 1:00.42 |
Place-2 Abdul Fazal 56.5(10)
|
Place-W Withdrawn 51.5(7)
|
Place-5 Ishwar Singh 49(3)
|
||||||
23-02-2021 (DEL) 1100M Winner: ORALIE Won By: 3 Time: 1:07.81 |
Place-3 Khet Singh 49(4)
|
Place-4 Ankit Pal 49(1)
|
|||||||
03-02-2021 (DEL) 1100M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 8 Time: 1:06.31 |
Place-10 K Narender Kumar 61(6)
|
Place-9 Riazuddin 49(7)
|
|||||||
22-01-2021 (DEL) 1100M Winner: TESORO Won By: Neck Time: 1:06.85 |
Place-1 Abdul Fazal 59(4)
|
Place-2 C Umesh 56.5(1)
|
|||||||
25-02-2020 (DEL) 1200M Winner: SPARTAN X Won By: 0.5 Time: 1:14.47 |
Place-4 D S Deora 56.5(11)
|
Place-7 H S Pawar 57.5(10)
|
Place-11 K Narender Kumar 56(13)
|
Place-5 Arman Jafri 51(6)
|
|||||
31-01-2020 (DEL) 1600M Winner: MASTER BECKET Won By: 0.75 Time: 1:42.23 |
Place-2 C Umesh 56.5(5)
|
Place-7 Angad 49(9)
|
|||||||
31-01-2020 (DEL) 1400M Winner: OSCULATE Won By: 0.75 Time: 1:28.73 |
Place-4 R Parvesh 51.5(8)
|
Place-11 Aman 52(3)
|
|||||||
24-01-2020 (DEL) 1200M Winner: HE IS SEXY Won By: 0.5 Time: 1:14.76 |
Place-4 R Parvesh 52.5(5)
|
Place-6 Khet Singh 53(3)
|
|||||||
14-01-2020 (DEL) 1100M Winner: HAKUNA MATATA Won By: 2.75 Time: 1:08.57 |
Place-2 Akash Rajput 49(8)
|
Place-5 Khet Singh 53.5(6)
|
Place-7 Arman Jafri 52(1)
|
||||||
07-01-2020 (DEL) 1000M Winner: KAFTAN Won By: 2.75 Time: 1:00.10 |
Place-9 H S Pawar 59(13)
|
Place-W Withdrawn 56(4)
|
|||||||
30-12-2019 (DEL) 1600M Winner: RAPID DECISION Won By: 0.75 Time: 1:38.96 |
Place-1 C Umesh 59(2)
|
Place-9 K Narender Kumar 58(8)
|
Place-4 R Parvesh 53.5(5)
|
||||||
17-12-2019 (DEL) 1400M Winner: ORGANIC GREY Won By: 2.25 Time: 1:26.11 |
Place-11 K Narender Kumar 59(9)
|
Place-4 R Parvesh 53(1)
|
Place-6 Khet Singh 55(8)
|
||||||
10-12-2019 (DEL) 1000M Winner: NAUGHTY Won By: 1.5 Time: 0:58.68 |
Place-6 Kundan Paswan 56(11)
|
Place-W Withdrawn 55.5(5)
|
|||||||
03-12-2019 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- R Parvesh 53(6)
|
Place- Khet Singh 55(1)
|
|||||||
21-11-2019 (DEL) 1000M Winner: FRANCO Won By: 1.25 Time: 0:59:32 |
Place-6 D S Deora 54.5(2)
|
Place-4 M Shahid 54.5(5)
|
|||||||
29-10-2019 (DEL) 1100M Winner: ORGANIC MONK Won By: 1.5 Time: 1:06.25 |
Place-6 Gurpreet Singh 54.5(11)
|
Place-7 Pradeep Kumar 54.5(7)
|
|||||||
18-10-2019 (DEL) 1000M Winner: WALK ON BRAVE Won By: 0.75 Time: 0:59:87 |
Place-6 M B Qureshi 54.5(1)
|
Place-8 Pradeep Kumar 54.5(10)
|
|||||||
01-10-2019 (DEL) 1100M Winner: PUNJAB MAIL Won By: 2.5 Time: 1:06.47 |
Place-5 D S Deora 55.5(3)
|
Place-8 Bhanu P Singh 53.5(1)
|
|||||||
03-09-2019 (DEL) 1000M Winner: MR STUNNING Won By: Head Time: 1:01.10 |
Place-W Withdrawn 59(4)
|
Place-6 Praveen Saini 49(5)
|
|||||||
27-04-2019 (DEL) 1000M Winner: THE CHEETAH Won By: 3.75 Time: 0:59.24 |
Place-3 S Mosin 55(5)
|
Place-5 H S Pawar 53.5(2)
|
|||||||
21-04-2019 (DEL) 1200M Winner: DELUXE Won By: 1.75 Time: 1:14.71 |
Place-W K Narender Kumar 55(6)
|
Place-2 Akash Rajput 53.5(3)
|
Place-W Arman Jafri 55(4)
|
||||||
18-02-2019 (DEL) 1400M Winner: MASTER PHOENIX Won By: 3.5 Time: 1:27.80 |
Place-8 Arman Jafri 59.5(4)
|
Place-4 S Amjad Khan 61(7)
|