India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SUN LIGHT | ASHWA SIGMA | CIRCLE OF GOLD | WHO IS NEXT | WANDERING ANGEL | SHWETAMBER | ALEX | ASHWA KOHIMA | MASTER VAN DYCK | USTAAD JI | ASHWA SHINE | SHE KNOWS | NIZBATI AFREEN | MURLI | |
06-05-2024 (DEL) 1100M Winner: BIGG TYMER Won By: 0.5 Time: 1:07.15 |
Place-11 Irfan Khan 59.5(9)
|
Place-2 Rajinder Saini 57(10)
|
||||||||||||
05-04-2024 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KANIKA Won By: 1.25 Time: 0:59.52 |
Place-5 Angad 55.5(5)
|
Place-2 K Sunny Kumar 50(3)
|
||||||||||||
23-03-2024 (DEL) 1000M Winner: ROSE ON PLANET Won By: 0.5 Time: 1:00.66 |
Place-4 Angad 54(3)
|
Place-3 Varun 55.5(13)
|
||||||||||||
18-03-2024 (DEL) 1000M Winner: IMMORTAL GUEST Won By: 1 Time: 0:59.85 |
Place-6 N S Rathore 58.5(7)
|
Place-8 Jai Parkash 59.5(4)
|
||||||||||||
11-03-2024 (DEL) 1600M Winner: ASHWA SIGMA Won By: 0.75 Time: 1:41.87 |
Place-4 Akash Rajput 52.5(6)
|
Place-1 G S Shekhawat 53.5(5)
|
||||||||||||
27-02-2024 (DEL) 1100M Winner: Won By: Time: |
Place- G S Shekhawat 53.5(5)
|
Place- R Yousaf 54(1)
|
||||||||||||
27-02-2024 (DEL) 1000M Winner: GAMATI Won By: 1 Time: 1:00.67 |
Place-W Withdrawn 60()
|
Place-4 Jai Parkash 61(7)
|
||||||||||||
27-02-2024 (DEL) 1200M Winner: FRANCO Won By: 1.25 Time: 1:13.04 |
Place-4 Arjun 51.5(1)
|
Place-8 A S Peter 50.5(2)
|
||||||||||||
07-02-2024 (DEL) 1000M Winner: CASHIER Won By: 0.75 Time: 1:00.95 |
Place-4 Angad 54(3)
|
Place-6 Deepak Kumar 54(1)
|
Place-12 G S Shekhawat 53(14)
|
|||||||||||
30-01-2024 (DEL) 1200M Winner: OSIBISA Won By: 0.75 Time: 1:13.20 |
Place-3 G S Shekhawat 56(5)
|
Place-6 Irfan Khan 56(4)
|
||||||||||||
23-01-2024 (DEL) 1200M Winner: NIZBATI WINGS Won By: 3.5 Time: 1:12.95 |
Place-6 Ramandeep Singh 53(6)
|
Place-4 M B Qureshi 53(1)
|
||||||||||||
17-01-2024 (DEL) 1000M Winner: BURNING DESIRE Won By: 1.25 Time: 1:00.72 |
Place-3 M B Qureshi 52(7)
|
Place-7 Varun 54(6)
|
||||||||||||
09-01-2024 (DEL) 1100M Winner: MISSEY BOY Won By: 2.75 Time: 1:07.45 |
Place-4 Angad 54(1)
|
Place-W Withdrawn 53()
|
||||||||||||
19-12-2023 (DEL) 1100M Winner: CASH IN HAND Won By: 0.75 Time: 1:07.34 |
Place-5 M B Qureshi 53.5(6)
|
Place-8 Pawan Sharma 53(8)
|
||||||||||||
21-11-2023 (DEL) 1200M Winner: COMMANDPOST Won By: 2.5 Time: 1:13.89 |
Place-4 Varun 55.5(1)
|
Place-W Withdrawn 53()
|
||||||||||||
14-11-2023 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 4 Time: 1:12.53 |
Place-5 Aman 61(6)
|
Place-4 S Amjad Khan 61.5(5)
|
||||||||||||
14-11-2023 (DEL) 1100M Winner: DHATOORA Won By: Neck Time: 1:07.29 |
Place-3 Angad 52(8)
|
Place-W Withdrawn 51.5()
|
||||||||||||
07-11-2023 (DEL) 1400M Winner: PARTY DREAMS Won By: 0.5 Time: 1:26.87 |
Place-4 Akash Rajput 55(11)
|
Place-3 G S Shekhawat 52(5)
|
Place-8 Angad 53.5(1)
|
Place-10 M B Qureshi 53(13)
|
||||||||||
25-10-2023 (DEL) 1000M Winner: MAFIA TIME Won By: 0.75 Time: 1:00.15 |
Place-3 Vivek G 55.5(7)
|
Place-4 Angad 57.5(1)
|
||||||||||||
17-10-2023 (DEL) 1200M Winner: NICHE STORM Won By: 3.25 Time: 1:12.68 |
Place-6 Rajinder Saini 59(8)
|
Place-W Withdrawn 55()
|
||||||||||||
11-10-2023 (DEL) 1100M Winner: MERIDIA Won By: 1 Time: 1:05.70 |
Place-10 Angad 56(12)
|
Place-6 M B Qureshi 55.5(7)
|
||||||||||||
12-05-2023 (DEL) 1200M Winner: WHO IS NEXT Won By: 0.75 Time: 1:12.61 |
Place-11 Akash Rajput 56.5(10)
|
Place-1 R Rakesh 58(1)
|
||||||||||||
12-05-2023 (DEL) 1100M Winner: BIG BANG Won By: 1.25 Time: 1:05.80 |
Place-5 Arjun 58(7)
|
Place-8 M Shahid 55(11)
|
||||||||||||
08-05-2023 (DEL) 1200M Winner: EASTERN CROWN Won By: 1.75 Time: 1:11.35 |
Place-2 J Chinoy 57(5)
|
Place-5 D S Deora 52.5(3)
|
||||||||||||
08-05-2023 (DEL) 1600M Winner: USTAAD JI Won By: Neck Time: 1:42.10 |
Place-2 D S Deora 56.5(7)
|
Place-1 Arjun 60.5(1)
|
||||||||||||
28-04-2023 (DEL) 1400M Winner: MR CHRISTOPHER Won By: Neck Time: 1:26.58 |
Place-3 D S Deora 54.5(10)
|
Place-W Withdrawn 52()
|
Place-4 S Amjad Khan 59(7)
|
|||||||||||
28-04-2023 (DEL) 1400M Winner: SHAN E AZEEM Won By: 5.25 Time: 1:24.49 |
Place-4 Akash Rajput 53.5(4)
|
Place-9 R K Patel 50.5(1)
|
||||||||||||
16-04-2023 (DEL) 1600M Winner: GURBAAZ Won By: 0.75 Time: 1:39.73 |
Place-2 D S Deora 55.5(2)
|
Place-3 S Amjad Khan 61(7)
|
||||||||||||
06-04-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA BHOPAL Won By: 1 Time: 1:06.77 |
Place-7 R Rakesh 57.5(6)
|
Place-2 Aman 55.5(13)
|
Place-6 N S Rathore 58(1)
|
|||||||||||
03-04-2023 (DEL) 1400M Winner: AKSHAYAGUNA Won By: 1.5 Time: 1:27.38 |
Place-5 Sandeep Rajput 59(8)
|
Place-8 Angad 52(3)
|
Place-7 Arjun 51(7)
|
|||||||||||
01-04-2023 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Aman 56.5(4)
|
Place- D S Deora 59(1)
|
||||||||||||
25-03-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA BHOPAL Won By: 2.25 Time: 1:07.91 |
Place-6 R Rakesh 60(12)
|
Place-8 Syed Asgar 53(3)
|
Place-3 Arjun 49(7)
|
|||||||||||
25-03-2023 (DEL) 1600M Winner: GURBAAZ Won By: 0.75 Time: 1:40.99 |
Place-4 Akash Rajput 57.5(3)
|
Place-6 Varun 55.5(6)
|
||||||||||||
16-03-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SHINE Won By: 3.25 Time: 1:12.46 |
Place-5 Akash Rajput 57.5(4)
|
Place-1 D S Deora 51.5(8)
|
||||||||||||
13-03-2023 (DEL) 1100M Winner: SPARTAN X Won By: 3 Time: 1:04.23 |
Place-6 Angad 54.5(9)
|
Place-W Withdrawn 58(8)
|
||||||||||||
13-03-2023 (DEL) 1100M Winner: MASTER VAN DYCK Won By: 3.25 Time: 1:06.48 |
Place-2 Ranjeet Singh 59.5(9)
|
Place-1 D S Rathore 60(3)
|
||||||||||||
28-02-2023 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: 0.5 Time: 1:13.46 |
Place-1 Lalkar Singh 50.5(10)
|
Place-9 D S Rathore 61.5(11)
|
Place-5 H M Akshay 49.5(13)
|
|||||||||||
28-02-2023 (DEL) 1000M Winner: MANALI Won By: 4 Time: 1:00.03 |
Place-14 R K Patel 54(5)
|
Place-6 Khet Singh 57(3)
|
||||||||||||
21-02-2023 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KOHIMA Won By: 1 Time: 1:00.91 |
Place-1 Ranjeet Singh 53(8)
|
Place-7 D S Rathore 61.5(1)
|
||||||||||||
21-02-2023 (DEL) 1400M Winner: VIGGEN Won By: 2.75 Time: 1:26.32 |
Place-10 G S Shekhawat 56.5(13)
|
Place-4 M B Qureshi 54.5(9)
|
Place-9 Ishwar Singh 49(2)
|
|||||||||||
14-02-2023 (DEL) 1000M Winner: ELIMINATOR Won By: 1.5 Time: 0.59.89 |
Place-10 Bipin Kumar 57(10)
|
Place-7 D S Deora 58.5(1)
|
||||||||||||
02-02-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 1.5 Time: 1:14.09 |
Place-10 R K Patel 50(6)
|
Place-4 Vivek G 54.5(2)
|
||||||||||||
02-02-2023 (DEL) 1000M Winner: CASH IN HAND Won By: 1.75 Time: 1:01.68 |
Place-10 K Sunny Kumar 55(10)
|
Place-W Withdrawn 56()
|
||||||||||||
17-01-2023 (DEL) 1100M Winner: TESORO Won By: 1.25 Time: 1:06.77 |
Place-6 Vishal N Bunde 53(8)
|
Place-3 K Sunny Kumar 49(3)
|
||||||||||||
10-01-2023 (DEL) 1000M Winner: ASHWA JAUHAR Won By: 2.25 Time: 0:59.88 |
Place-11 Lalkar Singh 56(5)
|
Place-7 K Sunny Kumar 50.5(6)
|
Place-2 Angad 54(2)
|
|||||||||||
05-01-2023 (DEL) 1000M Winner: HALCYON Won By: 5.25 Time: 0:59.80 |
Place-8 Ranjeet Singh 50(11)
|
Place-9 Kundan Paswan 58.5(6)
|
||||||||||||
29-12-2022 (DEL) 1200M Winner: RIVADAVIA Won By: Neck Time: 1:14.36 |
Place-4 Sandeep Rajput 61(4)
|
Place-2 Ranjeet Singh 51.5(1)
|
Place-3 S G Prasad 52.5(3)
|
|||||||||||
20-12-2022 (DEL) 1200M Winner: USTAAD JI Won By: 7 Time: 1:12.74 |
Place-W Withdrawn 53.5()
|
Place-1 Vivek G 59(5)
|
||||||||||||
06-12-2022 (DEL) 1400M Winner: WONDERFULL LADY Won By: 4.5 Time: 1:25.90 |
Place-6 Ranjeet Singh 57(5)
|
Place-W Withdrawn 57()
|
||||||||||||
06-12-2022 (DEL) 1200M Winner: USTAAD JI Won By: Shd Time: 1:12.98 |
Place-3 M B Qureshi 56(9)
|
Place-1 Jai Parkash 56(3)
|
Place-4 Ankit Pal 53.5(4)
|
|||||||||||
06-12-2022 (DEL) 1200M Winner: SIR MOR Won By: 4.25 Time: 1:13.50 |
Place-3 Sandeep Rajput 60.5(1)
|
Place-5 Akash Rajput 54.5(8)
|
||||||||||||
29-11-2022 (DEL) 1000M Winner: SUNCHASER Won By: 0.75 Time: 1:00.72 |
Place-3 S G Prasad 55.5(2)
|
Place-6 Lalkar Singh 56(11)
|
Place-W Withdrawn 51.5()
|
|||||||||||
09-11-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: Head Time: 1:25.55 |
Place-5 Ranjeet Singh 53.5(5)
|
Place-4 Ishwar Singh 51.5(9)
|
||||||||||||
09-11-2022 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: 0.5 Time: 1:13.19 |
Place-1 Lalkar Singh 51.5(11)
|
Place-7 Muzammil Hashmi 56(3)
|
Place-W Withdrawn 53(10)
|
|||||||||||
01-11-2022 (DEL) 1400M Winner: Won By: Time: |
Place- Akash Rajput 55(6)
|
Place- Jai Parkash 54(5)
|
Place- Deepak Kumar 51.5(8)
|
Place- Angad 49(2)
|
||||||||||
20-10-2022 (DEL) 1200M Winner: MACKENZIE Won By: 0.5 Time: 1:13.40 |
Place-6 Jai Parkash 58.5(8)
|
Place-5 Lalkar Singh 53(3)
|
||||||||||||
20-10-2022 (DEL) 1000M Winner: GOLDEN SUN Won By: 5.5 Time: 0:59.90 |
Place-6 Ranjeet Singh 54.5(2)
|
Place-3 K Sunny Kumar 54.5(7)
|
||||||||||||
01-10-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: 2.25 Time: 1:26.48 |
Place-7 R Parvesh 56(4)
|
Place-10 Deepak Kumar 53.5(7)
|
||||||||||||
01-10-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA SIGMA Won By: 0.75 Time: 1:01.51 |
Place-1 G S Shekhawat 54.5(6)
|
Place-7 Abdul Fazal 54.5(1)
|
||||||||||||
13-09-2022 (DEL) 1100M Winner: SIR RAMON Won By: 7.5 Time: 1:05.46 |
Place-8 Lalkar Singh 55.5(1)
|
Place-7 Rajinder Saini 55.5(4)
|
Place-6 S G Prasad 52(5)
|
|||||||||||
12-05-2022 (DEL) 1200M Winner: DASHING GLOW Won By: 0.75 Time: 1:12.48 |
Place-2 Lalkar Singh 56(8)
|
Place-8 G S Shekhawat 61(14)
|
||||||||||||
09-05-2022 (DEL) 1000M Winner: TESORO Won By: 1.5 Time: 0:58.86 |
Place-6 Jai Parkash 55.5(9)
|
Place-5 T S Jodha 58(13)
|
||||||||||||
02-05-2022 (DEL) 1000M Winner: MASTER BOOST Won By: Neck Time: 1:00.37 |
Place-4 Vivek G 57.5(5)
|
Place-6 Kundan Paswan 56(1)
|
||||||||||||
29-04-2022 (DEL) 1000M Winner: MISS COLOMBIANA Won By: 0.5 Time: 0.59.42 |
Place-4 N S Rathore 58(4)
|
Place-5 D S Deora 51(9)
|
||||||||||||
16-04-2022 (DEL) 1000M Winner: MAYA Won By: 7 Time: 1:01.43 |
Place-5 Ranjeet Singh 54.5(2)
|
Place-6 Vivek G 54.5(4)
|
||||||||||||
12-04-2022 (DEL) 1100M Winner: CIRCLE OF GOLD Won By: 1.75 Time: 1:06.34 |
Place-1 D S Deora 51(2)
|
Place-3 Shrikant Kamble 56(1)
|
||||||||||||
21-03-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA CRYSTAL Won By: 2.25 Time: 1:00.42 |
Place-2 Akash Rajput 57(6)
|
Place-W Withdrawn 57.5(9)
|
||||||||||||
07-12-2021 (DEL) 1000M Winner: SKY MINE Won By: 1 Time: 1:00.50 |
Place-2 S G Prasad 58.5(5)
|
Place-9 Shrikant Kamble 53.5(2)
|
||||||||||||
13-02-2020 (MUM) 1600M Winner: PARISIAN Won By: 5 Time: 1:38:83 |
Place-W Withdrawn 56.5(14)
|
Place-11 Nathan Evans 59.5(7)
|