India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGGRESSION | BIG DADDY | FOVEAL VISION | MASTER STOUTE | LUCKY LIPS | ASHWA RAJAURI | BAGI | MISS IRINA | SENOR | ASHWA MIGSUN | FRIDAY | |
09-05-2024 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 2.75 Time: 0:59.01 |
Place-5 Ankit Pal 53(6)
|
Place-W Withdrawn 53.5()
|
|||||||||
22-04-2024 (DEL) 1100M Winner: ASHWA FIGARO Won By: Shd Time: 1:04.70 |
Place-3 B R Kumar 56(7)
|
Place-W Withdrawn 57()
|
|||||||||
19-04-2024 (DEL) 1100M Winner: ASHWA MARIYA Won By: 3.25 Time: 1:05.63 |
Place-5 Shivam 56(5)
|
Place-3 Mohit Singh 54(3)
|
|||||||||
18-03-2024 (DEL) 1000M Winner: IMMORTAL GUEST Won By: 1 Time: 0:59.85 |
Place-3 Dilip Singh 59(3)
|
Place-10 Ankit Pal 55(11)
|
|||||||||
13-02-2024 (DEL) 1000M Winner: BLUE TIGER Won By: 1 Time: 1:00.52 |
Place-3 B R Kumar 59.5(8)
|
Place-10 Dilip Singh 60(12)
|
|||||||||
21-11-2023 (DEL) 1200M Winner: ZILLIE Won By: 0.5 Time: 1:13.32 |
Place-6 Praveen Saini 60(8)
|
Place-8 Ankit Pal 49(5)
|
Place-W Withdrawn 53.5()
|
||||||||
07-11-2023 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SAMIRA Won By: Neck Time: 1:04.98 |
Place-W Withdrawn 54()
|
Place-7 G S Shekhawat 54.5(11)
|
|||||||||
11-10-2023 (DEL) 1100M Winner: MERIDIA Won By: 1 Time: 1:05.70 |
Place-9 Kundan Paswan 57.5(13)
|
Place-7 Varun 49(2)
|
Place-5 Shivam 54.5(6)
|
||||||||
19-09-2023 (DEL) 1100M Winner: MASTER STOUTE Won By: 8.75 Time: 1:04.52 |
Place-1 K Nazil 54(7)
|
Place-3 Shivam 53(3)
|
|||||||||
12-05-2023 (DEL) 1200M Winner: WHO IS NEXT Won By: 0.75 Time: 1:12.61 |
Place-W Withdrawn 58.5()
|
Place-4 Ishwar Singh 60(4)
|
Place-6 J Chinoy 57.5(7)
|
||||||||
08-05-2023 (DEL) 1100M Winner: FREDERICO Won By: 0.5 Time: 1:06.71 |
Place-3 N S Rathore 58.5(6)
|
Place-5 J Chinoy 57.5(1)
|
|||||||||
28-04-2023 (DEL) 1200M Winner: SIR MOR Won By: Shd Time: 1:13.29 |
Place-6 N S Rathore 59(2)
|
Place-2 Ishwar Singh 57(9)
|
|||||||||
17-04-2023 (DEL) 1000M Winner: BISON Won By: 2 Time: 0;59.32 |
Place-10 Kundan Paswan 52.5(7)
|
Place-8 K Sunny Kumar 57.5(5)
|
|||||||||
16-04-2023 (DEL) 1200M Winner: SHWETAMBER Won By: Neck Time: 1:12.94 |
Place-3 N S Rathore 60(7)
|
Place-5 D S Deora 59.5(4)
|
|||||||||
01-04-2023 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- N S Rathore 58.5(4)
|
Place- Arjun 55.5(3)
|
|||||||||
28-02-2023 (DEL) 1000M Winner: MANALI Won By: 4 Time: 1:00.03 |
Place-8 R Rakesh 59.5(9)
|
Place-2 Vivek G 60(2)
|
|||||||||
21-02-2023 (DEL) 1000M Winner: BAGI Won By: 1.75 Time: 1:00.07 |
Place-8 N S Rathore 61.5(9)
|
Place-4 Ishwar Singh 59.5(6)
|
Place-1 Vivek G 61(7)
|
||||||||
14-02-2023 (DEL) 1000M Winner: ELIMINATOR Won By: 1.5 Time: 0.59.89 |
Place-8 N S Rathore 55(11)
|
Place-W Withdrawn 56()
|
|||||||||
06-02-2023 (DEL) 1100M Winner: KINGS CREZY Won By: 5.75 Time: 1:05.92 |
Place-4 N S Rathore 55(11)
|
Place-7 Vivek G 54.5(7)
|
|||||||||
02-02-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA MAITHLI Won By: 1.5 Time: 1:14.09 |
Place-6 N S Rathore 56.5(3)
|
Place-8 Khet Singh 54.5(9)
|
Place-3 K Sunny Kumar 56.5(11)
|
||||||||
02-02-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA FALISTA Won By: 5 Time: 1:14.33 |
Place-6 Ranjeet Singh 55.5(1)
|
Place-2 Vivek G 58(7)
|
|||||||||
17-01-2023 (DEL) 1100M Winner: MURLI Won By: 5.75 Time: 1:06.50 |
Place-7 G S Shekhawat 56(1)
|
Place-2 K Sunny Kumar 57(5)
|
|||||||||
20-12-2022 (DEL) 1200M Winner: BIG DADDY Won By: 3.75 Time: 1:12.88 |
Place-1 Ankit Pal 61(5)
|
Place-8 R K Patel 56(1)
|
|||||||||
13-12-2022 (DEL) 1000M Winner: FUEL Won By: 3.75 Time: 1:00.02 |
Place-3 Vivek G 56.5(5)
|
Place-W Withdrawn 51(4)
|
|||||||||
06-12-2022 (DEL) 1200M Winner: SIR MOR Won By: 4.25 Time: 1:13.50 |
Place-10 Deepak Kumar 56(6)
|
Place-2 Lalkar Singh 55(2)
|
|||||||||
15-11-2022 (DEL) 1100M Winner: SHE'S A BEAUTY Won By: Neck Time: 1:05.73 |
Place-10 Lalkar Singh 53(3)
|
Place-9 M Rajesh Kumar 52.5(6)
|
|||||||||
15-11-2022 (DEL) 1100M Winner: FRANCO Won By: 2.75 Time: 1:05.19 |
Place-8 S Amjad Khan 59.5(5)
|
Place-5 Sandeep Rajput 59.5(8)
|
|||||||||
09-11-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: Head Time: 1:25.55 |
Place-3 S G Prasad 58.5(3)
|
Place-6 Irfan Khan 57.5(11)
|
Place-10 Lalkar Singh 54(7)
|
Place-14 Deepak Kumar 52(4)
|
Place-8 Md Habeeb 51(1)
|
||||||
25-10-2022 (DEL) 1100M Winner: RIOS PRINCESS Won By: Shd Time: 1:06.50 |
Place-11 Irfan Khan 59(1)
|
Place-9 K Narender Kumar 55.5(2)
|
|||||||||
25-10-2022 (DEL) 1000M Winner: FRANCO Won By: 1.5 Time: 1:00.53 |
Place-2 Abdul Fazal 61(4)
|
Place-5 Ranjeet Singh 60.5(8)
|
|||||||||
18-10-2022 (DEL) 1200M Winner: ANGEL IN MY HEART Won By: 1.5 Time: 1:11.74 |
Place-9 Rajinder Saini 58.5(9)
|
Place-7 N S Rathore 60(8)
|
|||||||||
18-10-2022 (DEL) 1200M Winner: FARGO Won By: 3 Time: 1:13.67 |
Place-3 Ankit Pal 59(1)
|
Place-5 G S Shekhawat 55.5(8)
|
|||||||||
04-10-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA TENJING Won By: 2 Time: 0:59.41 |
Place-7 Lalkar Singh 57(7)
|
Place-8 K Narender Kumar 59(3)
|
Place-4 Deepak Kumar 54(8)
|
||||||||
01-10-2022 (DEL) 1100M Winner: BUMBLEBEE Won By: 4.25 Time: 1:06.18 |
Place-6 D S Rathore 57(5)
|
Place-4 Rajinder Saini 53.5(3)
|
|||||||||
12-05-2022 (DEL) 1200M Winner: BUMBLEBEE Won By: Shd Time: 1:10.96 |
Place-W Withdrawn 49.5(2)
|
Place-13 Ankit Pal 54(13)
|
Place-11 N S Rathore 59(12)
|
||||||||
29-04-2022 (DEL) 1100M Winner: KAFTAN Won By: 1.75 Time: 1:04.76 |
Place-4 Syed Asgar 54(8)
|
Place-8 Lalkar Singh 55(3)
|
|||||||||
15-03-2022 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.75 Time: 1:13.15 |
Place-4 Ankit Pal 54(5)
|
Place-1 Riazuddin 58(1)
|
|||||||||
01-12-2021 (MYS) 1100M Winner: COME ALIVE Won By: 1.5 Time: 1:07.90 |
Place-2 P Kiran Rai 55.5(4)
|
Place-9 Saddam Hussain 55.5(7)
|