India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CRESCENDO | ICICLE | SANTORINI | TIA MARIA | AURELE | BREAK AWAY | THE AKHANDA | SAMAY BALWAAN | |
14-07-2023 (MYS) 1400M Winner: ASHTAR Won By: 4.5 Time: 1:25.79 |
Place-3 Koshi Kumar 62(5)
|
Place-4 Arjun 59(15)
|
||||||
07-07-2023 (MYS) 1600M Winner: HEROISM Won By: 1.75 Time: 1:37.86 |
Place-9 Vivek G 58(6)
|
Place-6 T Pavan 55.5(1)
|
||||||
23-06-2023 (MYS) 1600M Winner: VIVA LA VIDA Won By: 0.75 Time: 1:38.18 |
Place-2 Hindu Singh 55.5(1)
|
Place-7 Arul J H 53(15)
|
Place-13 Arshad Alam 58(14)
|
|||||
02-06-2023 (MYS) 1600M Winner: D GOLD STAR Won By: 6.25 Time: 1:38.44 |
Place-9 S Zervan 55.5(10)
|
Place-2 Arshad Alam 59.5(2)
|
||||||
19-01-2023 (MYS) 1400M Winner: GEMINI Won By: 1.75 Time: 1:25.15 |
Place-4 Chandrashekar M 53(11)
|
Place-6 Nazerul Alam 51(1)
|
||||||
11-01-2023 (MYS) 1600M Winner: AURELE Won By: 0.75 Time: 1:37.68 |
Place-13 K Sai Kiran 59.5(15)
|
Place-3 D S Deora 58(14)
|
Place-11 K G Likith Appu 56(7)
|
Place-1 Arshad Alam 51.5(2)
|
Place-5 Sah Farid Ansari 51.5(8)
|
|||
04-01-2023 (MYS) 1400M Winner: FLAMINGO DANCER Won By: Lnk Time: 1:25.42 |
Place-4 Sah Farid Ansari 61.5(12)
|
Place-2 Nazerul Alam 60(1)
|
||||||
07-12-2022 (MYS) 1600M Winner: AMAZONIA Won By: 0.5 Time: 1:37.99 |
Place-2 Arshad Alam 55(1)
|
Place-7 H Zeeshan 53.5(10)
|
||||||
26-11-2022 (MYS) 1400M Winner: FORSETI Won By: 10.25 Time: 1:23.11 |
Place-W Withdrawn 57.5()
|
Place-5 H Zeeshan 54.5(2)
|
||||||
29-10-2022 (MYS) 1600M Winner: ECO FRIENDLY Won By: 1.75 Time: 1:37.60 |
Place-2 Angad 54(1)
|
Place-6 Vivek G 51(3)
|
||||||
29-10-2022 (MYS) 1400M Winner: HEROISM Won By: 1 Time: 1:23.97 |
Place-7 Antony Raj S 59(13)
|
Place-6 Neeraj Rawal 56(3)
|
||||||
14-10-2022 (MYS) 1600M Winner: FLASH BOND Won By: 0.75 Time: 1:41.99 |
Place-2 Arul J H 54.5(5)
|
Place-3 H Zeeshan 55.5(4)
|
||||||
06-07-2022 (MYS) 1400M Winner: FOREST VIEW Won By: 0.5 Time: 1:28.14 |
Place-3 Vivek G 56.5(8)
|
Place-2 Angad 55(3)
|
||||||
22-06-2022 (MYS) 2000M Winner: GREAT HOPE Won By: Neck Time: 2:09.71 |
Place-4 H Zeeshan 60(2)
|
Place-2 Angad 57(8)
|
||||||
15-06-2022 (MYS) 1600M Winner: SHIVALIK SOUND Won By: 1.5 Time: 1:39.21 |
Place-4 Janardhan Paswan 62(2)
|
Place-2 Hasib Alam 61(4)
|
||||||
25-05-2022 (MYS) 1400M Winner: AQUILA D' ORO Won By: 1.75 Time: 1:23.77 |
Place-2 Ramandeep Singh Bal 57.5(12)
|
Place-6 P S Kaviraj 53(7)
|
Place-4 R S Bhati 52(14)
|
|||||
05-01-2022 (MYS) 1600M Winner: SANTORINI Won By: 3.5 Time: 1:39.54 |
Place-1 P P Dhebe 53.5(3)
|
Place-4 Vishal N Bunde 53.5(6)
|
Place-3 Janardhan Paswan 54(7)
|
Place-W Withdrawn 55(11)
|
||||
14-12-2021 (MYS) 1200M Winner: JUNGFRAUJOCH Won By: 2.75 Time: 1:12.07 |
Place-4 P P Dhebe 55.5(11)
|
Place-5 Arshad Alam 55.5(8)
|
||||||
24-11-2021 (MYS) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Antony Raj S 55.5(3)
|
Place- Arshad Alam 55.5(11)
|