India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DIVIT | ASHWA SARDAR | LODGE KEEPER | ASHWA FIGARO | HALCYON | ROCKET PANDEY | TREASURE | MASTER STOUTE | GURBAAZ | |
09-05-2024 (DEL) 1000M Winner: MASTER TORNADO Won By: 1.5 Time: 0:59.08 |
Place-2 Akash Rajput 55.5(1)
|
Place-W Withdrawn 61.5()
|
|||||||
09-05-2024 (DEL) 1000M Winner: PLAYER Won By: 2.75 Time: 0:59.01 |
Place-2 Faizaan Khan 60.5(3)
|
Place-6 K Narender Kumar 54.5(2)
|
Place-W Withdrawn 53.5()
|
||||||
03-05-2024 (DEL) 1600M Winner: ASHWA YASHODHRA Won By: 9.25 Time: 1:35.34 |
Place-3 Kundan Paswan 55(2)
|
Place-8 M B Qureshi 60.5(7)
|
Place-5 Akash Rajput 56(4)
|
||||||
22-04-2024 (DEL) 1100M Winner: ASHWA FIGARO Won By: Shd Time: 1:04.70 |
Place-1 Ranjeet Singh 59(4)
|
Place-W Withdrawn 57()
|
|||||||
22-04-2024 (DEL) 1100M Winner: ASHWA SARDAR Won By: 0.5 Time: 1:04.58 |
Place-5 Kundan Paswan 56.5(6)
|
Place-1 Md Sameer 53(2)
|
Place-7 K Narender Kumar 57.5(1)
|
Place-8 Faizaan Khan 54(10)
|
|||||
12-04-2024 (DEL) 1200M Winner: ASHWA RAUDEE Won By: 0.75 Time: 1:11.66 |
Place-3 Mohit Singh 59(3)
|
Place-7 M B Qureshi 57.5(9)
|
Place-5 N S Rathore 56(1)
|
||||||
12-04-2024 (DEL) 1200M Winner: ASHWA TOKYO Won By: 5.25 Time: 1:10.97 |
Place-4 Mohit Singh 56.5(1)
|
Place-7 M B Qureshi 54(4)
|
|||||||
18-03-2024 (DEL) 1000M Winner: PROPERLY POSH Won By: 0.5 Time: 0.59.93 |
Place-4 M B Qureshi 59(6)
|
Place-3 Arjun 57.5(7)
|
Place-5 N S Rathore 57.5(2)
|
||||||
18-03-2024 (DEL) 1600M Winner: TREASURE Won By: 2.5 Time: 1:38.87 |
Place-1 Vivek G 57(4)
|
Place-7 Varun 61.5(8)
|
|||||||
11-03-2024 (DEL) 1400M Winner: ROCKET PANDEY Won By: 1.25 Time: 1:24.94 |
Place-1 Vivek G 57(9)
|
Place-2 D S Deora 55(8)
|
|||||||
11-03-2024 (DEL) 1400M Winner: ACCUMULATE Won By: 2.75 Time: 1:24.88 |
Place-5 Arjun 49.5(2)
|
Place-8 Riazuddin 49(3)
|
|||||||
06-03-2024 (DEL) 1100M Winner: SHERSHAAH Won By: 1 Time: 1:04.13 |
Place-10 M B Qureshi 61(7)
|
Place-9 D S Deora 58(8)
|
Place-14 Abdul Fazal 55.5(13)
|
Place-3 Arjun 53.5(1)
|
Place-7 Rajinder Saini 54(12)
|
Place-8 K Narender Kumar 53(2)
|
|||
20-02-2024 (DEL) 1200M Winner: EYES ON THE PRIZE Won By: 0.5 Time: 1:11.41 |
Place-3 Ankit Pal 50.5(8)
|
Place-5 Arjun 49(5)
|
Place-11 Riazuddin 49(6)
|
||||||
20-02-2024 (DEL) 1600M Winner: GALWAY BAY Won By: 3.75 Time: 1:38.04 |
Place-4 D S Deora 55(13)
|
Place-2 Arjun 50(6)
|
|||||||
13-02-2024 (DEL) 1200M Winner: GOLDEN SUN Won By: 1.25 Time: 1:12.07 |
Place-5 Abdul Fazal 58.5(5)
|
Place-3 Jai Parkash 54.5(6)
|
Place-7 Mohit Singh 54.5(9)
|
||||||
13-02-2024 (DEL) 1200M Winner: ACCUMULATE Won By: 2.75 Time: 1:12.13 |
Place-9 Kundan Paswan 61(7)
|
Place-5 Akash Rajput 59.5(6)
|
Place-W Withdrawn 54()
|
||||||
27-01-2024 (DEL) 1200M Winner: ASHWA TENJING Won By: 2.5 Time: 1:10.08 |
Place-5 S G Prasad 57(2)
|
Place-4 Arjun 55.5(5)
|
|||||||
27-01-2024 (DEL) 1400M Winner: ACCUMULATE Won By: Neck Time: 1:24.35 |
Place-2 S G Prasad 58(7)
|
Place-14 N S Rathore 58.5(13)
|
|||||||
02-01-2024 (DEL) 1000M Winner: MASTER TORNADO Won By: 0.5 Time: 0:59.06 |
Place-3 Lalkar Singh 57(7)
|
Place-5 M B Qureshi 59(4)
|
|||||||
14-11-2023 (DEL) 1400M Winner: ASHWA TENJING Won By: 4.75 Time: 1:23.32 |
Place-8 Akash Rajput 57.5(8)
|
Place-6 Lalkar Singh 49(12)
|
|||||||
25-10-2023 (DEL) 1200M Winner: SHAN E AZEEM Won By: 3.5 Time: 1:11.03 |
Place-6 T S Jodha 59(10)
|
Place-9 Lalkar Singh 50.5(2)
|
|||||||
11-10-2023 (DEL) 1400M Winner: SHAN E AZEEM Won By: 2.75 Time: 1:23.57 |
Place-7 Akash Rajput 61.5(11)
|
Place-10 K Sunny Kumar 52(8)
|
|||||||
19-09-2023 (DEL) 1100M Winner: SHAN E AZEEM Won By: 3.5 Time: 1:05.84 |
Place-7 Lalkar Singh 51(4)
|
Place-9 Aman 58(2)
|
|||||||
19-09-2023 (DEL) 1000M Winner: HUKAMORI Won By: 0.75 Time: 0:58.36 |
Place-3 Akash Rajput 59.5(7)
|
Place-8 Lalkar Singh 52(6)
|
|||||||
12-05-2023 (DEL) 1000M Winner: ASHWA BRAVO Won By: 3 Time: 0:57.81 |
Place-2 T S Jodha 62.5(3)
|
Place-5 Kundan Paswan 58(7)
|
|||||||
21-04-2023 (DEL) 1200M Winner: BEEJAY Won By: 0.75 Time: 1:11.47 |
Place-2 T S Jodha 59.5(13)
|
Place-11 K Narender Kumar 56.5(8)
|
|||||||
10-04-2023 (DEL) 1100M Winner: MY ARMOR Won By: 0.5 Time: 1:04.06 |
Place-2 T S Jodha 59(2)
|
Place-6 D S Deora 52(6)
|
|||||||
06-04-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA FIGARO Won By: 1.5 Time: 1:11.80 |
Place-1 D S Deora 50(5)
|
Place-5 Jai Parkash 56.5(10)
|
|||||||
01-04-2023 (DEL) 1200M Winner: Won By: Time: |
Place- Akash Rajput 59(3)
|
Place- D S Deora 52(1)
|
|||||||
20-03-2023 (DEL) 1000M Winner: THE CHEETAH Won By: Head Time: 0:58.26 |
Place-8 T S Jodha 59.5(11)
|
Place-6 D S Deora 52.5(8)
|
|||||||
16-03-2023 (DEL) 1200M Winner: ASHWA SHINE Won By: 3.25 Time: 1:12.46 |
Place-W Withdrawn 58.5()
|
Place-2 Ishwar Singh 56.5(2)
|
|||||||
14-02-2023 (DEL) 1000M Winner: ELIMINATOR Won By: 1.5 Time: 0.59.89 |
Place-2 Ranjeet Singh 57.5(6)
|
Place-8 N S Rathore 55(11)
|
|||||||
27-12-2022 (DEL) 1200M Winner: HUKAMORI Won By: 1.75 Time: 1:12.14 |
Place-8 S Amjad Khan 58.5(3)
|
Place-7 Kundan Paswan 58.5(4)
|
|||||||
15-11-2022 (DEL) 1000M Winner: KAYA Won By: 2.25 Time: 0:58.90 |
Place-8 Praveen Saini 59.5(10)
|
Place-6 Kundan Paswan 61(11)
|
|||||||
09-11-2022 (DEL) 1400M Winner: SIR RAMON Won By: Head Time: 1:25.55 |
Place-6 Irfan Khan 57.5(11)
|
Place-7 Rajinder Saini 56.5(10)
|
|||||||
09-11-2022 (DEL) 1200M Winner: EASTERN CROWN Won By: 1.5 Time: 1:11.77 |
Place-3 Rajinder Saini 57.5(4)
|
Place-9 Praveen Saini 61(10)
|
|||||||
04-10-2022 (DEL) 1400M Winner: LODGE KEEPER Won By: Neck Time: 1:25.42 |
Place-1 D S Deora 59(1)
|
Place-5 R Parvesh 54.5(4)
|
|||||||
12-05-2022 (DEL) 1000M Winner: JEWELLER Won By: 0.75 Time: 0:58.06 |
Place-9 T S Jodha 55.5(9)
|
Place-12 Jai Parkash 53.5(6)
|
Place-3 Ishwar Singh 54.5(13)
|
||||||
02-05-2022 (DEL) 1400M Winner: WONDERFULL LADY Won By: 1.25 Time: 1:24.15 |
Place-2 T S Jodha 57(3)
|
Place-8 K Narender Kumar 58(2)
|
Place-5 D S Deora 59(4)
|
||||||
26-04-2022 (DEL) 1200M Winner: THE CHEETAH Won By: 0.5 Time: 1:10.52 |
Place-9 D S Deora 57(2)
|
Place-8 R Parvesh 57(6)
|
|||||||
22-04-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA KAHIRA Won By: Neck Time: 0:58.56 |
Place-7 R K Patel 57(7)
|
Place-2 D S Deora 55(3)
|
Place-6 R Parvesh 53(5)
|
||||||
16-04-2022 (DEL) 1400M Winner: TREASURE Won By: 1.25 Time: 1:29.03 |
Place-5 Khet Singh 58.5(7)
|
Place-1 D S Deora 51(2)
|
Place-7 R Parvesh 56(3)
|
||||||
08-04-2022 (DEL) 1200M Winner: JET RAFLE Won By: Shd Time: 1:10.61 |
Place-6 Kundan Paswan 59(6)
|
Place-4 B Nikhil 54(2)
|
|||||||
04-04-2022 (DEL) 1400M Winner: GOLDEN SIXTY Won By: 2 Time: 1:23.82 |
Place-9 Rajinder Saini 57.5(10)
|
Place-2 Ishwar Singh 57(3)
|
|||||||
24-03-2022 (DEL) 1100M Winner: LODGE KEEPER Won By: 6 Time: 1:05.34 |
Place-1 D S Deora 51(2)
|
Place-4 R Parvesh 53.5(1)
|
|||||||
15-03-2022 (DEL) 1200M Winner: MASTER STOUTE Won By: 0.75 Time: 1:13.15 |
Place-W Withdrawn 57.5()
|
Place-1 Riazuddin 58(1)
|
|||||||
08-03-2022 (DEL) 1000M Winner: MISS MARMALADE Won By: 2.75 Time: 1:00.32 |
Place-2 Khet Singh 61.5(5)
|
Place-W Withdrawn 57.5()
|
|||||||
22-02-2022 (DEL) 1200M Winner: BEST IN CLASS Won By: Head Time: 1:11.68 |
Place-6 Ishwar Singh 58(10)
|
Place-4 S G Prasad 58.5(1)
|
|||||||
11-02-2022 (DEL) 1000M Winner: ASHWA HAITHER Won By: 1.25 Time: 1:01.28 |
Place-7 Ishwar Singh 60(1)
|
Place-4 N S Rathore 59(9)
|
|||||||
07-12-2021 (DEL) 1000M Winner: COUP DE FOUDRE Won By: Neck Time: 0:59.90 |
Place-9 Gurpreet Singh 57.5(5)
|
Place-6 Ishwar Singh 57(1)
|
|||||||
23-11-2021 (DEL) 1400M Winner: JUNGLE WAVE Won By: 4.25 Time: 1:25.16 |
Place-3 T S Jodha 54(6)
|
Place-7 Gurpreet Singh 54(2)
|
|||||||
09-11-2021 (DEL) 1600M Winner: MISS SCARLETT Won By: 1 Time: 1:39.25 |
Place-2 T S Jodha 59(6)
|
Place-3 S G Prasad 50.5(2)
|
|||||||
18-02-2020 (DEL) 1400M Winner: MASTER STOUTE Won By: 3.75 Time: 1:25.34 |
Place-4 T S Jodha 57(7)
|
Place-1 S G Prasad 57(6)
|