India's first & foremost horse racing portal
Race No | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GOOMAH | YARMOUTH | TYRONE BLACK | RUBIK STAR | RHYTHM OF NATURE | ESFIR | SORRENTO SECRET | FREEDOM | NEILINA | SPIRITUAL ROCK | |
06-04-2024 (MUM) 1600M Winner: GALLOPING GLORY Won By: 1 Time: 1:37.95 |
Place-6 S Zervan 60(5)
|
Place-10 Amyn Merchant 54.5(2)
|
||||||||
17-03-2024 (MUM) 1400M Winner: WALTER Won By: 4.75 Time: 1:24.09 |
Place-3 Haridas Gore 58.5(5)
|
Place-5 Vishal N Bunde 51(9)
|
||||||||
18-02-2024 (MUM) 1400M Winner: CALIPH Won By: 1.25 Time: 1:25.29 |
Place-5 P Trevor 58(6)
|
Place-4 S Zervan 56.5(10)
|
||||||||
03-02-2024 (MUM) 1400M Winner: SUSSING Won By: 3.5 Time: 1:25:04 |
Place-5 A K Aniket 61(5)
|
Place-2 Haridas Gore 57.5(6)
|
||||||||
17-12-2023 (MUM) 1400M Winner: SILVER STEPS Won By: Neck Time: 1:23.82 |
Place-7 Bhawani Singh 61.5(9)
|
Place-5 M S Deora 57.5(1)
|
Place-3 Vishal N Bunde 52(2)
|
|||||||
30-09-2023 (PUN) 2000M Winner: AMBER KNIGHT Won By: 7.25 Time: 2:06:49 |
Place-5 C S Jodha 56(8)
|
Place-3 Vishal N Bunde 50(5)
|
||||||||
24-09-2023 (PUN) 1400M Winner: SCARAMANGA Won By: 2 Time: 1:27.02 |
Place-9 Mustakim Alam 54.5(12)
|
Place-12 M S Deora 53(3)
|
||||||||
16-09-2023 (PUN) 1400M Winner: ANOUSHKA Won By: 1.25 Time: 1:28:33 |
Place-10 Vishal N Bunde 56.5(7)
|
Place-6 Dashrath Singh 52(5)
|
||||||||
05-09-2023 (PUN) 1600M Winner: CHIEFTAIN Won By: 3 Time: 1:39:39 |
Place-6 Haridas Gore 57.5(2)
|
Place-5 Dashrath Singh 53(3)
|
||||||||
26-03-2023 (MUM) 1200M Winner: MIDSUMMER STAR Won By: 4.75 Time: 1:10.46 |
Place-8 A K Aniket 57.5(13)
|
Place-W Withdrawn 55(11)
|
||||||||
19-03-2023 (MUM) 1600M Winner: WALTER Won By: 3.25 Time: 1:38.64 |
Place-8 Bhawani Singh 59.5(8)
|
Place-2 C S Jodha 58(9)
|
||||||||
04-02-2023 (MUM) 1400M Winner: PHENOM Won By: 5.25 Time: 1:26.44 |
Place-10 Bhawani Singh 61.5(9)
|
Place-3 Haridas Gore 59.5(13)
|
||||||||
11-12-2022 (MUM) 1400M Winner: DAULAT MAI Won By: 6.5 Time: 1:23.22 |
Place-W Withdrawn 59(6)
|
Place-5 Vikram Jodha 54(5)
|
||||||||
22-10-2022 (PUN) 1400M Winner: FINCH Won By: 2 Time: 1:25:27 |
Place-5 R Ajinkya 57.5(4)
|
Place-6 Haridas Gore 55.5(5)
|
||||||||
09-10-2022 (PUN) 1200M Winner: LIAM Won By: 1.5 Time: 1:10.77 |
Place-2 Mustakim Alam 59.5(2)
|
Place-7 Antony Raj S 54(9)
|
||||||||
29-07-2022 (PUN) 1200M Winner: PEPPER Won By: 3.75 Time: 1:09.10 |
Place-4 Bhawani Singh 59(9)
|
Place-3 P Trevor 57(3)
|
||||||||
05-02-2022 (MUM) 1000M Winner: HUNTING GODDESS Won By: 3.25 Time: 0:58.63 |
Place-2 T S Jodha 60(1)
|
Place-7 Akshay Gaikwad 51.5(9)
|
||||||||
23-12-2021 (MUM) 1200M Winner: BLOOMSBURY Won By: Neck Time: 1:11:94 |
Place-5 M Ayyar 60.5(1)
|
Place-8 N Nadeem 52(13)
|